Muzeum čokolády
CZ   |   EN   |   RU

PRO ŠKOLY

Od otevření v roce 2008 nás navštívilo již více než 800 školních skupin. Žákům základních a středních škol s pedagogickým doprovodem nabízíme návštěvu muzea za sníženou akční cenu 100,- Kč za žáka. Pedagogický doprovod (1 učitel na skupinu 10 žáků) má vstup zajištěn zdarma. Uvedená cena je platná pouze pro školy spadající pod Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Objednávejte výhradně telefonicky na číslech +420 224 242 953 nebo +420 725 975 762 nebo mailem na info@chocotopia.cz.

Školní skupiny musejí být objednané předem, doporučujeme rezervaci s větším předstihem. Zároveň doporučujeme využít i nabídku školních workshopů za zvýhodněnou cenu viz v sekci workshopy.

Lidé

Jak taková školní prohlídka probíhá?

Prvních 30 minut strávíte v muzeu v expozici, kde se dozvíte především o historii kakaa a čokolády, o kakaovníku a jeho pěstování a cestě kakaa do Evropy. Během prohlídky budete ochutnávat naše výborné čokolády. Pak se přesunete do výrobny a na vlastní oči uvidíte, jak vznikají belgické pralinky, které samozřejmě také ochutnáte (+10 minut).

Závěrem vás ještě čeká krátký film v našem kinosále (+15 minut). No a kolik času věnujete prohlídce historických obalů a porcelánu, čokoládové fontány a focení zaleží jen na vás. Počítejte tedy přibližně s hodinovou návštěvou.

V případě workshopu si vyhraďte ještě 30 minut navíc.