Muzeum čokolády
CZ   |   EN   |   RU

30% sleva do druhého muzea platí do 31. 8.

Přijďte si užít 2 muzea v Celetné za zvláště výhodných podmínek. Kupte si vstupenku do muzea čokolády a v muzeu voskových figurín Grévin ušetříte na vstupném až 30%. Nebo naopak, se vstupenkou z Grévinu přijďte k nám a my vám poskytneme slevu 30% do našeho muzea. Využijte tuto příležitost, protože od září bude vše jinak. Grévin se začne měnit a už nikdy nebude stejný. A naše muzeum se na konci roku také přestěhuje do nových prostor.

Společně se těšíme na vaší návštěvu.

Sobotní noc v Muzeu čokolády

Úplně poprvé jste zváni v sobotu 9.6. do našeho muzea v netradičním čase, po otevíracích hodinách. Od 19. až do 23. hodiny můžete využít vše, co naše muzeum nabízí: expozici neuvěřitelné historie čokolády, neomezenou degustaci a ukázku výroby belgických pralinek. Samozřejmě si můžete přikoupit i workshop a vyrobit si vlastní čokoládu.

Aby vás ta noc v muzeu ještě víc bavila, máme pro vás nabídku, které nelze odolat: zvláštní výhodnou cenu při návštěvě dvou muzeí - muzea čokolády Choco-Story a muzea voskových figurín Grévin.
Přijďte k nám nebo do Grévinu a kupte si extra výhodnou vstupenku, která bude platit v obou muzeích.
Společně se těšíme na vaší návštěvu.

Společné mimořádné vstupné do Choco-Story a Grévin:

  • Dospělí: 335 Kč
  • Student, senior, dítě 6 - 15 let: 270 Kč
  • Dítě do 6 let: zdarma

Ledová Praha 2. 2.– 4. 2. 2018

Na začátku února se již tradičně účastníme oblíbené akce Ledová Praha, která je určena dětem, dětským skupinám i rodinám s dětmi z celé republiky. Od pátku 2. do neděle 4. února bude celé muzeum vyhrazeno pouze účastníkům této akce. Na tyto dny nepřijímáme žádné rezervace.